دانلود بازی اندرویدی War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games - جنگ تانک ها

دانلود بازی اندرویدی War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games - جنگ تانک ها در تاکروید 

اگر از علاقمتدان به بازی های اکشن به ویژه بازی های تانکی هستید تاکروید به شما پیشنهاد میکند بازی اندروید War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games را از دست ندهید. در این بازی تانکی اندرویدی باید در مبارزه های آنلاین با تانک های دیگر بازیکنان در جهان روبرو شوید و در نبردهای ریل تایم قدرت مبارزه ی تانک های خود را به  تانک های دشمنان نشان دهید. در این بازی اندرویدی هر نبرد مدت زمان مشخصی دارد و شما به عنوان هدایت کننده تانک های جنگی سه دقیقه فرصت دارید تانک های دشمنان را در زمین مبارزه نابود کنید و قهرمان نبردهای آنلاین سه دقیقه ای شوید.

در بازی اندروید War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games باید کشور خود را انتخاب کنید و در برابر کشورهایی که به عنوان دشمن در برابر شما قرار میگیرند از توانایی هایی که تانک های شما دارند استفاده کنید و دشمنان را شکست دهید.. در بازی اندروید War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games شما این امکان را در اختیار دارید که تانک جنگی خود را از بین چندین تانک انتخاب کنید و به مرور در طول بازی میتوانید قدرت تاکتیکی تانک های خود را بالا ببرید و شانس بیشتری برای مبارزه در برابر تانک های  دشمنان پیدا کنید. از نکات مثبت این بازی جذاب اکشن تانکی میتوان به گرافیک عالی و بدون نقص اشاره کرد همچنین با بازی در فضایی جنگی و واقعی شما میتوانید یک بازی درجه یک تانکی را تجربه کنید. 

از نکات حائز اهمیت در بازی اندروید War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games امتیاز بالایی است که این بازی در مارکت گوگل پلی به دست آورده و با کسب امتیاز 4.5 از 5.0 به یکی از بازی های پر طرفدار تانکی تبدیل شده است.بازی را دانلود کنید و از آن لذت ببرید و برای آپدیت دوباره ی بازی به تاکروید بازگردید.

ویژگی های بازی اندروید War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games :

- شرکت  در مبارزه های آنلاین با تانک های دیگر بازیکنان در جهان

-انتخاب کشور خود و مبارزه در برابر کشورهای دشمن

-مبارزه در نبردهای تانکی 3 دقیقه ای

-افزایش قدرت تانک ها در طول بازی

-بازی در فضایی جنگی و واقعی با گرافیک عالی

وقــت دانــلود رســید